Dogtra 610C

Kód: 170535
€247
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Dosah 600 m,

Ponoriteľný prijímač,

Nabíjateľný akumulátor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dogtra 610C je elektronický výcvikový obojok pre malé psy s funkciou vibrácií a impulzov vo 100 úrovniach nastavenia intenzity. Na vzdialenosť až 600 metrov môžete trénovať až 2 psy (Dogtra 612C) pomocou jednej robustnej ergonomicky tvarovanej vysielačky. Obojok je nabíjateľný a vďaka vodotesnému vybaveniu je vhodný aj do dažďa alebo do vlhkého prostredia.

Nastavenie intenzity impulzov je veľmi hladké a varovanie pre psa môže byť naozaj jemné. Intenzitu nastavíte koliečkom na vysielačke. Ako obojok, tak aj vysielačka sú nabíjateľné a môžu sa pochváliť veľmi dobrou výdržou batérie - pri bežnom používaní až niekoľko dní.

Dogtra 610C má ergonomicky tvarovanú vysielačku a veľmi rýchle ovládanie - tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu samostatne - tak je zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom na možnosť nastavenia intenzity elektrostatických impulzov vo 100 úrovniach, je obojok vhodný pre malé, stredné, ale aj veľké plemená psov. Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Pre rozšírenie na 2 psy je potrebné dodať výrobcovi vysielačku na prerobenie na výcvik dvoch psov, alebo je možné priamo objednať variant pre 2 psy Dogtra 612C.

Dogtra 610C vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 600 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov, ako sú "k nohe", "zostaň" a podobne, prípadne aj na odvolanie, prívolanie alebo výcvik psa na dlhé vzdialenosti.

Obojok aj vysielačka sú vybavené vymeniteľnou a rýchlo nabíjateľnou lithium-polymerovou batériou. Vysielačka aj obojok vydržia v prevádzke okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačka sa nabijú počas 2 hodín.

Dogtra 610C je dodávaný s plne vodotesným a krátkodobo ponoriteľný

m príjmačom do 1 metra. Vysielačka je tiež vodotesná, ale nemôže dôjsť k dlhodobému ponoreniu. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v blízkosti vody alebo v zhoršených podmienkach (les, bahno).

Dogtra 610C je možné použiť pre výcvik len jedného psa. Pre rozšírenie na 2 psy je potrebné dodať výrobcovi vysielačku na prerobenie na výcvik dvoch psov, alebo je možné priamo objednať variant pre 2 psy Dogtra 612C.

Dogtra 610C má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Jeho nosenie psu nerobí problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm.

Vysielačka má šírku 4,3 cm, výšku 11,8 cm, hĺbku 3 cm a jej hmotnosť je 110 gramov s anténou. Príjmač má šírku 5,8 cm, výšku 3 cm, hĺbku 4,2 cm a jeho hmotnosť je 90 gramov.

Výhody produktu:
- Dosah až 600 metrov
- Dobré tvarovanie vysielačky a príjmača
- Jednoduché ovládanie a veľká výdrž batérie
- Vibrácia a možnosť nastavenia 100 úrovní impulzu
- Vodotesný a ponoriteľný príjmač do 1 metra
- Rýchle nabíjanie do 2 hodín

Nevýhody produktu:
- Vyššia cena
- Neobsahuje zvukové varovanie

 

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky DOGtra na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 2 roky záruky. Len u nás záruka 2 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické obojky
Záruka: 2 roky
Batérie a nabíjanie: Prijímač aj vysielač majú zabudované dobíjacie batérie, ktoré možno jednoducho dobiť nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia.
Dosah: 600 m
Funkcie: Elektrostatický impulz, Vibrácia
Hmotnosť a rozmery: Prijímač vyniká nízkou hmotnosťou 59 g a malými rozmermi 3,8 cm x 4,9 cm x 2,9 cm (výška, šírka, hĺbka). Vysielač váži 66 g a je
Nastavitelnosť obojku: Remienok je možné nastavit od 20 do 55 cm.
Nevýhody: nemá zvukové upozornenie
Počet psov: S vysielačkou môžete trénovat 2 psy . Stačí iba dokupiť druhý prijímač.
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.
Výhody: Jednoduché ovládanie, prijímač, tlačítka pre každú funkciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: