Dogtra 640C

Kód: 170511
€290
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Dosah 600 m,

Ponoriteľný prijímač,

Nabíjateľný akumulátor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dogtra 640C je robustný elektronický výcvikový obojok s funkciou vibrácií a impulzov v neuveriteľných 127 úrovniach. Ergonomický vysielač s displejom slúži na výcvik 1 - 2 psov na vzdialenosť až 600 m. Zariadenie je nabíjacie a vodotesná výbava zaručuje spoľahlivý výcvik aj v nepriaznivom počasí alebo v náročnom teréne. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg. Dogtra 640 predstavuje spoľahlivý precízny výcvikový obojok skúseného výrobcu amerického Dogtry a môže byť preto odporúčaný aj na výcvik loveckých alebo pracovných psov. To zodpovedá robustnému spracovaniu, možnosti využitia dlhého impulzu, vodotesnosti a dosahu na výcvik. Dogtra 640C má funkcie vibrácií, krátky a dlhý impulz v 127 úrovniach intenzity. Ide o veľmi širokú škálu, ktorá umožňuje jemné odlíšenie jednotlivých stupňov impulzu a skvele sa prispôsobí každej povahy a veľkosti psa. Síla impulzu sa nastavuje pomocou otočného kolieska na vysielači. Obojok aj vysielačka sú nabíjacie a vyznačujú sa veľmi dobrou výdržou batérie - pri bežnom používaní až niekoľko dní.

Dogtra 640C má vysielač s LCD displejom a veľmi rýchle ovládanie. Tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov na 127 úrovniach je obojok vhodný pre malé, stredné i veľké plemená psov. Odporúčame ho pre psov vážiacich od 10 do 90 kg.

Obojok je plne vodotesný pre náhodné ponorenie až do 1 metra. Pre rozšírenie výcviku pre 2 psov stačí objednať vyhotovenie s 2 obojkami Dogtra 642.

Dosah obojka Dogtra 640C vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka na vzdialenosť až 600 metrov. Je tak ideálnou voľbou aj pre náročnejší výcvik loveckých a pracovných psov.

Typ korekcie: Dogtra 640C využíva ako korekciu vibrácie a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť na 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Sílu impulzu môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

Batéria a nabíjanie: Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtry 640C vybavené vymeniteľnou a rýchlonabíjacou Nikl-metal hydridovou batériou s kapacitou 350mAh v prijímači a 400mAh vo vysielači. Výdrž vysielačky aj samotného obojka sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačku nabijete počas 2 hodín.

Vodotesnosť: Dogtra 640C je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka u Dogtry 640 NCP je len vodeodolná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

Počet psov: Dogtru 640C je možné použiť na výcvik iba jedného psa. Pre výcvik dvoch psov, prosím, pokračujte na model Dogtra 642C, ktorý môžete kúpiť už s 2 prijímačmi.

Displej: Dogtra 640C má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať aj cez deň aj v noci. Na displeji máte zobrazenú silu impulzu a indikátor stavu nabíjania a vybitia batérie.

Dĺžka obojka: Dogtra 640C má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm.

Hmotnosť a rozmery: Vysielačka má šírku 4cm, výšku 11,2cm, hĺbku 3cm a jej hmotnosť je 122 gramov. Prijímač má šírku 5,5cm, výšku 3,5cm, hĺbku 2,8cm a jeho hmotnosť je 220 gramov.

 

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky DOGtra na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 2 roky záruky. Len u nás záruka 2 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické obojky
Záruka: 2 roky
Batérie a nabíjanie: Prijímač aj vysielač majú zabudované dobíjacie batérie, ktoré možno jednoducho dobiť nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia.
Dosah: 600 m
Funkcie: Elektrostatický impulz, Vibrácia
Hmotnosť a rozmery: Vysielačka má šírku 4cm, výšku 11,2cm, hĺbku 3cm a jej hmotnosť je 122 gramov. Prijímač má šírku 5,5cm, výšku 3,5cm, hĺbku 2,8cm
Nastavitelnosť obojku: Remienok je možné nastavit od 20 do 70 cm.
Nevýhody: nemá zvukové upozornenie
Počet psov: S vysielačkou môžete trénovat 2 psy . Stačí iba dokupiť druhý prijímač.
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.
Výhody: Jednoduché ovládanie, prijímač, tlačítka pre každú funkciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: