Elektronický výcvikový obojok Dogtra ARC 1200s

Kód: 170498
€339,36
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Dosah 1200 m,

Ponoriteľný prijímač,

Nabíjateľný akumulátor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dogtra 1200S je elektronický výcvikový obojok s funkciou vibrácie, dlhým a krátkym impulzom v neuveriteľných 127 stupňoch, ktorý umožňuje výcvik na vzdialenosť až 1200 m. Zariadenie je nabíjacie a ponoriteľné do 1 m, vysielačka s oddelenými tlačidlami pre každú funkciu je vybavená displejom. Pre výcvik 2 psov využite súpravu Dogtra 1202S. Dogtra 1200S je výcvikový obojok, ktorý vďaka širokej škále nastavení impulzov je vhodný pre psy rôznych plemien a citlivosti. Ide o veľmi univerzálne zariadenie profesionálnej kvality od skúseného výrobcu americkej Dogtry.

Nastavenie sily impulzu ponúka neuveriteľných 127 stupňov, čo znamená, že jednotlivé prechody medzi úrovňami sú plynulé a umožňujú vám mimoriadne jemne naladiť upozornenie pre psa. Silu impulzu kedykoľvek zmeníte pomocou otočného kolieska na vysielači. Možnosť zvoliť dlhý impulz vás poistí v neočakávaných krízových situáciách, keď sa pes nechá uniesť pudmi a napr. sa pustí za zverou, iným psom, alebo smeruje na cestu. Dlhý impulz je razantnejší a zastaví psa, ak nereaguje na bežne účinný stupeň korekcie. Bezpečnostná poistka zaručí, že dlhý impulz nikdy nepresiahne 8 sekúnd bez ohľadu na dobu stlačenia tlačidla. Ako obojok, tak aj vysielačka sú nabíjacie a môžu sa pochváliť veľmi dobrou výdržou batérie - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Dogtra 1200S má ergonomicky tvarovanú vysielačku s LCD displejom a veľmi rýchle ovládanie tlačidlami pre každú funkciu zvlášť.

Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. V prípade, že chcete trénovať dva psy, je potrebné zakúpiť súpravu s dvoma prijímačmi Dogtra 1202S. Dosah obojka Dogtra 1200S vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka na vzdialenosť až 1200 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik na dlhé vzdialenosti, lovecké psy alebo do rúk profesionálnym psovodom. Vysoká vzdialenosť pre výcvik určuje tento výcvikový obojok aj do terénov s horšími podmienkami.

Typ korekcie

Dogtra 1200S využíva ako korekciu vibráciu a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť na 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou otočného kolieska na vysielači.

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač u Dogtry 1200S sú vybavené vymeniteľným a rýchlonabíjacím Nikl-metal hydridovým akumulátorom o kapacite 350mAh v prijímači a 400mAh vo vysielači. Vydrž vysielačky i samotného obojka sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok i vysielačku nabijete počas 2 hodín.

Vodotesnosť

Dogtra 1200S je dodávaná s vodotesným a krátkodobo ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka u Dogtry 1200S je vodotesná, ale neponoriteľná.

Počet psov

Dogtra 1200S je len pre jedného psa. Ak potrebujete výcvikový obojok pre dva psy, je nutné si zakúpiť model Dogtra 1202S.

Displej

Dogtra 1200S má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako cez deň, tak i v noci. Na displeji máte zobrazenú silu impulzu a ukazovateľ stavu nabitia a vybitia batérie.

Dĺžka obojka

Dogtra 1210 NCP má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Pes jeho nosenie nepociťuje ako problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70cm

 

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky DOGtra na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 2 roky záruky. Len u nás záruka 2 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické obojky
Záruka: 2 roky
Batérie a nabíjanie: Prijímač aj vysielač majú zabudované dobíjacie batérie, ktoré možno jednoducho dobiť nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia.
Dosah: 1200 m
Funkcie: Elektrostatický impulz, Vibrácia
Hmotnosť a rozmery: Prijímač vyniká nízkou hmotnosťou 59 g a malými rozmermi 3,8 cm x 4,9 cm x 2,9 cm (výška, šírka, hĺbka). Vysielač váži 66 g a je
Nastavitelnosť obojku: Remienok je možné nastavit od 20 do 70 cm.
Nevýhody: nemá zvukové upozornenie
Počet psov: S vysielačkou môžete trénovat 2 psy . Stačí iba dokupiť druhý prijímač.
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.
Výhody: Jednoduché ovládanie, prijímač, tlačítka pre každú funkciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: