PetSafe VBC-10 obojok proti štekaniu vibračný

Kód: PBC17-13338
€71
dodanie 3-10 dní
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Obojok proti štekaniu PetSafe VBC-10, vibračný  je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg. Obojok využíva na zamedzenie štekania vibráciu. Obojok disponuje 10 kombináciami vibrácií a vyspelou technológiou Perfect Bark™, ktorá účinne a bezpečne odrádza psa od štekania počas nosenia obojku. Obojok funguje na 1 PetSafe RFA-188 baterku. Životnosť baterky je 3-6mesiacov podľa frekvencie využívania obojku.

Obojok využíva  na elimináciu štekania len vibráciu.

PerfectBark™ technológia - Ide o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov pre vyslanie vibrácie - korekcie. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade ak zachytí vybrácie z hlasiviek psa ako aj zvuk pri štekaní.
Tento spôsob detekcie je vhodný najmä ak pes nielen šteká ale aj zavýja. Niekedy je možné, že ak pes zavýja a nie šteká, klasický obojok (pozri napr. PBC19-10765) nedokáže efektívne detekovať iba vibráciu hlasiviek a tak sa aktivovať t.z. vyslať korekciu. Nezaručujeme však, že obojok dokáže vždy správne vyhodnotiť zavýjanie psa a tak ho efektívne tlmiť. Zaručujeme, že obojok efektívne zachytáva štekanie a spúšťa sa v pravý čas a tak psa učí kedy môže štekať a kedy nie.

Odporúčania pre tréning

» Dôležité pri používaní obojku je jeho správne, pevné založenie psovi na krk. Ak je obojok čo i len trošku uvoľnený (čo je najlepšie vidieť keď pes stojí a ňuchá zem...), nebude správne fungovať nakoľko pes korekciu nepocíti..

» Najdôležitejšie je, aby ste používali obojok minimálne 2 týždne na to, aby prebehla tréningová fáza, kedy sa psík stále učí eliminovať nadmerné štekanie. Po tomto čase sa dá relevantne zhodnotiť, aký efekt obojok priniesol. Ak sa Vám zdá, že psík správne na obojok nereaguje, bude asi potrebné vymeniť obojok za "silnejší" ako napríklad NoBark 10R - vhodný najmä pre väcšie a huňatejšie plemená.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Dodatočné parametre

Kategória: Obojky proti štekaniu
Záruka: 3 roky , záruka na IČO 3 roky
Batérie a nabíjanie: Baterka 3V RFA 188
Detekcia štekotu: využíva na detekciu štekania vibráciu hlasiviek
Funkcie: Tento obojok disponuje zvukovým upozornením a zvyšujúcim sa impulzom. Pokiaľ pes nezašteká do 30 sekúnd, tak sa nastavenie vynul
Hmotnosť a rozmery: Hmotnost je 42,5 g.
Nastavitelnosť obojku: Remienok obojku je možné nastavit až do 71 cm.
Typ korekcie: Elektrostatický impulz, Zvukové upozornenie
Veľkosť psa: Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Vodeodolnosť: Prijímač je plne vodotesný a ponoritelný.
Výhody: 10 úrovní kombinácií vibrácií

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: