Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 orange

Kód: DG6120
ZADARMOZADARMO
Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 orange
€444
dodanie 3-10 dní
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Dosah 20 km,Dobíjaci akumulátor, ponoriteľný prijímač

GPS lokalizačný systém pre psov.Detailné informácie

Podrobný popis

DOG GPS X20 je zariadenie slúžiace pre lokalizáciu a vyhľadávanie psov až do vzdialenosti 20 km. Okrem bežných majiteľov psov, môžu lokátor využiť aj profesionáli pri výcviku. Psík dostane určitú mieru voľnosti, ale zároveň bude stále pod kontrolou a nebude potrebné ho hľadať. Sledovacie obojky obľubujú aj poľovníci, ktorí ich zvyknú uplatňovať pri výcviku zvieraťa v lese alebo pri poľovačkách. Satelitný GPS lokátor ocenia aj aktívny ľudia, chodiaci so psom často do prírody či na hory, alebo na akékoľvek voľné priestranstvá, kde môže psíka niečo ľahko rozptýliť a hrozí jeho útek. Obojok má univerzálnu veľkosť pre všetky rasy psov. Či už je už váš psík väčší alebo menší, obojok mu sadne ako uliaty. 

 Zariadenie sa skladá sa z malého a ľahkého vysielača, ktorý je umiestnený na obojku psa a z prijímača v podobe ručného zariadenia.Na prijímači môže psovod sledovať vzdialenosť od havkáča a smer, ktorý ho dovedie k aktuálnej polohe psíka. Na zariadení je nastaviteľná intenzita zvukového signálu a aj vibračný signál. Vysielač svoju polohu získava z družíc GPS. Pomocou rádiofrekvenčného signálu (RF) nadobúda informáciu o polohe psa a vysiela tieto dáta do prijímača psovoda. Na displeji prijímača je možné sledovať aj silu RF signálu, presnosť GPS pozície, ako i  stav akumulátora vysielača aj prijímača. Najmodernejšie technológie zabezpečujú vysokú citlivosť GPS v prijímači aj vysielači, čo zabezpečuje bezchybnosť a spoľahlivosť pri lokalizácii vášho štvornohého priateľa. Výhodou je, že všetky časti zariadenia DOG GPS X20 ako sú prijímač, RF anténa, ďaľší obojok s vysielačom , RF anténa pre obojok  či napájací adaptér s USB káblom a nabíjacím klipom pre GPS sa v prípade straty dajú dokúpiť aj samostatne. So satelitným lokátorom DOG GPS X20 váš psík už nikdy nebude stratený!

 DOG GPS X20 disponuje tiež špeciálnymi funkciami ako kompas alebo FENCE. Prídavná funkcia FENCE je akustická hranica, ktorá poskytuje informáciu o tom, že váš pes prekročil nastavenú vzdialenosť od prijímača. Vďaka tejto funkcii budete vždy včas vedieť, kedy je pes ešte v bezpečnom dosahu a kedy sa vzdialil už príliš ďaleko. Môžete tak včas psa vyhľadať a urobiť potrebné opatrenia, aby bol váš pes znovu v bezpečnej diaľke. Zariadenie má aj funkciu BEEPER, zásluhou ktorej jednoducho určíte, či je váš v pohybe alebo stojí na mieste. Funkcia kompas vám pomôže zistiť, ktorým smerom sa váš psík momentálne rozhodol zatúlať. 

Satelitný GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 je možné si zaobstarať v matnej kamuflážovej farbe, ktorá zabezpečuje neviditeľnosť prístoja. DOG GPS X20 spája moderný dizajn, technológie a funkcionalitu do jedného celku. Zariadenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho bezproblémové fungovanie a nenáročnú údržbu. Výhodou je jeho vodotesnosť, možno ho teda jednoducho umyť vo vode. Prekvapí vás aj fantastická výdrž akumulátorov. Slúžia až viac ako 40 hodín bez prestávky! Napájací adaptér s USB káblom a nabíjacím klipom pre GPS je súčasťou balenia.

 Obrovským benefitom je, že GPS Dogtrace vo vnútri satelitného zariadenia je dostupná úplne zdarma. Neplatíte teda už žiadne peniaze navyše za registráciu signálu. GPS X20 na rozdiel od klasickej GPS nezobrazuje mapy. Namiesto toho, funguje na princípe zobrazovania  kompasu a presnej vzdialenosti psa od majiteľa. K dispozícii budete mať na displeji aj všetky potrebné údaje ako je sila signálu prijímača a vysielača alebo indikátor stavu batérie prijímača a vysielača.

 Hlavné prednosti

  • Funkcia kompas - ukazuje smer, kde sa aktuálne pes nachádza 
  • Funkcia FENCE – akustická hranica k vytýčeniu priestoru pre psa
  • Funkcia BEEPER – zabezpečuje detekciu pohybu/miesta státia vášho psa
  • Rýchly štart prijímača (ručného zariadenia)

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky DOGtrace na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 3 roky záruky. Len u nás záruka 3 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Dodatočné parametre

Kategória: GPS obojky
Záruka: 3 roky
Batérie a nabíjanie: Prijímač aj vysielač majú zabudované dobíjacie batérie, ktoré možno jednoducho dobiť nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia.
Funkcie: Funkcia GPS, Akustický signál, Kompas, Funkcia Fence, Funkcia BEEPER, Dobře čitateľný displej
Nastavitelnost obojku: Má veľmi pevný a kvalitné obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. 2,5 cm + 67,5 cm
Nevýhody: cena
Počet psov: Možnost sledovania až 9 psov na jednom vysielači
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Velké 25+ kg, Stredné 15-25 kg
Vodeodolnost: Ponoritelný prijímač
Výhody: Jednoduché ovládanie, dosah 20 km, funkcia fenke, vodotesný prijímač.

Dogtrace - kalibrace vyhledávacího zařízení DOG GPS X20, X30

Dogtrace - párování vyhledávacího zařízení DOG GPS X20, X30

Dogtrace DOG GPS

Dogtrace DOG GPS X20

ogtrace Reflective vest for DOG GPS X20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sqcdds