Bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok Patpet F900 Plus

Kód: F900P
€179
dodanie 3-10 dní
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Dosah 300 m

Bezdrôtový

plne vodotesný a ponoritelný

Detailné informácie

Podrobný popis

Patpet F900 Plus predstavuje jedinečné spojenie dvoch populárnych výcvikových pomôcok: výcvikového obojku a neviditeľného plotu. Toto zariadenie vám umožní efektívne trénovať vášho psa a zároveň ho udržať v bezpečí, nech ste kdekoľvek. Či už doma, na výlete, pri kempovaní alebo v prenájme chaty, Patpet F900 Plus je perfektným riešením. Toto zariadenie je 100 % prenosné, môže pracovať s až tromi psami súčasne a ponúka tri typy korekcií - zvuk, vibráciu a impulz.

Typy korekcií

Výcvikový obojok Patpet F900 Plus ponúka tri typy korekcií. Môže byť nastavený na zvuk, vibráciu alebo elektrostatický impulz. Intenzitu impulzov je možné nastaviť v 16 úrovniach a vibrácií v 8 úrovniach. Úroveň zvuku je pevná, čo zaisťuje konzistentné reakcie.

Dosah obojku

S výcvikovým obojkom Patpet F900 Plus môžete trénovať psa na vzdialenosť až 300 metrov. Tento dosah je dostatočný pre základný aj pokročilý výcvik väčšiny psov. Patpet F900 Plus je ideálny na použitie v meste, ako aj v lese, kde môžu byť zhoršené podmienky a dosah môže byť mierne znížený.

Batérie a nabíjanie

Vysielač aj prijímač sú vybavené nabíjateľnou batériou. Doba nabíjania vysielača je približne 6 až 7 hodín, zatiaľ čo prijímač sa nabije za 3 až 4 hodiny. V pohotovostnom režime vydržia prijímač aj vysielač niekoľko dní, v závislosti od frekvencie používania. Pri nepretržitom používaní vydrží batéria približne 20 hodín.

Počet psov

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet F900 Plus môžete dohliadať až na 3 psy súčasne. Stačí dokúpiť ďalší prijímač (prijímače) a správne ich spárovať s vysielačom. Potom môžete jednoducho prepínať medzi psami pomocou tlačidla na vysielači.

Displej

Patpet F900 Plus je vybavený kvalitným podsvieteným LCD displejom s prehľadnými a ľahko dostupnými tlačidlami. Na displeji nájdete indikátory sily korekcie, stav batérie a informácie o vybranom psovi a mnoho ďalšieho. Tento displej umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zariadenia.

Vodotesnosť

Prijímač Patpet F900 Plus je plne vodotesný a ponoritelný. Vysielač nemá žiadnu ochranu proti vode a musí byť uchovávaný v suchu, aby sa predišlo poškodeniu.

Dĺžka obojku

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Je vhodný pre obvod krku do 65 cm. Po skrátení dĺžky sa dá prebytočný plast ľahko odstrihnúť nožnicami, aby nebránil pohybu vášho psa.

Hmotnosť a rozmery

  • Vysielač: 15 x 11 x 2 cm, 230 gramov
  • Prijímač: 7,5 x 4 x 3 cm, 70 gramov

Patpet F900 Plus je navrhnutý tak, aby bol ľahký a pohodlný na nosenie, pričom ponúka všetky potrebné funkcie pre efektívny výcvik a bezpečnosť vášho psa.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické obojky
Záruka: 2 roky
Batérie a nabíjanie: prijímač je vybaveny nabíjateľným Li-Ion akumulátorom
Funkcie: Zvukový signál, slabý elektrostatický impulz, silnejší elektrostatický impulz, 2v1 systém
Hmotnosť a rozmery: Prijímač má rozmery 7,5 x 4 x 3 cm. Hmotnost prijímača je 70 gramov
Nastavitelnosť obojku: Remienok obojku je možné nastavit až do 65 cm.
Nevýhody: nemá
Počet psov: Ohradník je možné použít na neobmedzený počet psov.
Veľkosť psa: Malé 5-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.
Výhody: Prijímač je nabíjatelný a vodotesný, dosah, 2v1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: