elektronický výcvikový obojek SportDog 1600m

Kód: SD-1825E
Odporúčame
Značka: SportDOG
€407
dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
6.8.2024
Možnosti doručenia

Dosah: 1600m , nabíjací akumulátor , ponoriteľný až do 7,5m

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronický obojok SportDOG 1600 Tréner - SD-1825E s dosahom až 1600m. Vodotesný vďaka Drytek Technológii - ponoriteľný až do 7,5m.

Elektronický obojok Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 1600 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla elektronického obojku, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití elektronického obojku bude tréning Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, Elektronický obojok 1200m tréner je výcvikové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického obojku dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značky SportDOG na Slovensku. Garantujeme 100% pravosť 3 roky záruky. Len u nás záruka 3 roky aj na zabudovaný akumulátor.

Aj používaný tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 30 dní.
Zákaznická podpora 7 dní v týždni (od 8:00 do 20:00). Tel: 0903 960 268. Radi vám poradíme a pomôžeme.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické obojky
Záruka: 3 roky
Batérie a nabíjanie: Vysielač aj prijímač sú vybaveny nabíjateľnými Li-Ion akumulátormi.
Dosah: 1600 m
Vodeodolnosť: plne vodotesný a ponoritelný.

1200

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: