Elektronický ohradník - Dogtra EF-3500

Kód: EF3500
Akcia Odporúčame
Značka: Dogtra
€340 –27 %
e fence
€340 –27 % €245
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

ponoritelný , 150m , Prijímač je nabíjatelný, 

disponuje 8 úrovňami impulzu

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 je profesionálny "neviditeľný" plot pre vašich veľmi tvrdohlavých psích spoločníkov. S ohradníkom špičkovej kvality Dogtra EF-3500 vymedzíte zónu pre voľný pohyb psov na ploche s obsahom maximálne 16,2 km štvorcových. 

Vašich psích maznáčikov upozorníte s Dogtra EF-3500 na zakázanú hranicu pomocou jednoducho nastaviteľných korekcií na obojku psa. Korekcie nastavíte v 8 úrovniach intezity. 

Ohradník Dogtra EF-3500 disponuje nízkou až strednou intenzitou korekcie vibrácií a krátkeho impulzu s možnosťou blokácie. Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 na zakázanú hranicu pomocou jednoducho nastaviteľných korekcií na obojku psa. Korekcie nastavíte v 8 úrovniach intenzity. Ohradník Dogtra EF-3500 disponuje nízkou až strednou intenzitou korekcie vibrácií a krátkeho impulzu s možnosťou blokácie. Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 premení výbeh na oblasť bezpečia pre vášho psa aj jeho okolie. Jednoducho, efektívne a bez narušenia výhľadu na vašom pozemku. 

Ohradník funguje pre ľubovoľný počet psov,postačí len dokúpiť prijímač pre každé zviera.

Elektronický ohradník Dogtra EF-3500 disponuje profesionálnou spoľahlivou technológiou pre vašu istotu. Prijímač na obojku vášho psíka je plne vodotesný a je vyrobený z extrémne odolného materiálu. Zakázanú hranicu sa váš chlpatý kamarát naučí rozpoznávať pomocou dvoch typov miernych korekcií. Pre varovný signál využíva Dogtra EF 3500 vibráciu a krátky, mierny impulz. Elektrostatický impulz je možné vyradiť z funkcie pomocou prikladaných krytiek na kontaktné body obojka.

Drôt základnej sady meria 150 m. Drôt je možné dokúpiť a rozšíriť výbeh až do 4000 m. Jednoducho vytýčite hranicu výbehu a zabezpečíte s ohradníkom aj problematické miesta akými sú stromy či ploty. Pre fungovanie systému nie je nutné, aby drôt viedol pod zemou. Stačí vymedziť hranicu na povrchu alebo na plote a spojiť konce drôtu. Územie vyznačíte za pomoc 50 prikladaných vlajočiek podľa vašich predstáv. Praporky tvoria skvelú pomôcku nie len pre váš prehľad, ale tiež uľahčia orientáciu vášmu psíkovi.

Po aplikácii a jednoducho prístupnom nastavení povedie drôtom rádiový signál. Prenosom signálu komunikuje základňa s prijímačom na obojku psíka. Vďaka veľmi jednoduchému intuitívnemu ovládaniu bez problémov nastavíte parametre pre individuálne dispozície vášho psa. Červená kontrolka vás rozsvietením ihneď a neustále informuje o správnosti bezpečného zapojenia. Pokiaľ si prajete nainštalovať drôt pod zem, malo by sa tak stať v rozmedzí hĺbky 10,2 - 15,2 cm pod zemou. Tieto parametre zabezpečia drôt proti vyhrabaniu psom a ďalším možným mechanickým poškodeniam. Obdobné zariadenia by sa nemali inštalovať v tesnej blízkosti, postačí malý odstup cca 2 - 3 metre.

 Dobíjať je potrebné iba prijímač na obojku a dobíjanie potrvá 2 hodiny. Prijímač vydrží nabitý až 2 mesiace.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické ohradníky
Záruka: 2 roky
Batérie a nabíjanie:: prijímač je vybaveny nabíjateľným Li-Ion akumulátorom
Funkcie:: disponuje 8 úrovňami impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľ
Hmotnosť a rozmery:: Kompaktný a ľahký prijímač váži iba 74 g a zaistí pohodlie aj menších plemien psov s hmotnosťou od 6 kg. Rozmery prijímača: 5,8
Nastavitelnosť obojku:: Veľmi robustný a extrémne odolný nastaviteľný obojok je vhodný pre psov od 6 kg hmotnosti.
Počet psov:: Ohradník je možné použít na neobmedzený počet psov.
Veľkosť psa:: Malé 6-15 kg, Stredné 15-25 kg, Veľké 25+ kg
Vodeodolnosť:: plne vodotesný a ponoritelný.
Výhody:: Prijímač je nabíjatelný a vodotesný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: